(093) 610-16-12 info@magicplay.com.ua

Шоу повiтряних кульок

Твістинг шоу – унікальне у своєму роді шоу повітряних кульок.

Твістинг – це мистецтво моделювання, створення конструкцій з повітряних кульок. Це можуть бути як тварини, чоловічки, ляльки, так і неживі предмети – літаки, машини, предмети декору, аксесуари – парасолі, сумки, капелюхи, навіть частини одягу, взуття, або, наприклад, акваланг… Створити з кульок можна практично все, що завгодно!

Артисти  прямо у Вас на очах створюють неймовірні речі з кульок. Також винуватцю свята випадає честь перевірити майстерність артистів і замовити з кульок зробити щось особливе! Всі створені під час шоу предмети та іграшки даруються глядачам.

А родзинкою всього Шоу – стане величезна Куля-Сюрприз, всередині якої цілий салют з повітряних кульок та конфетті!

Місця для нашого Шоу потрібно не багато, головне, щоб гості помістилися і всім було видно. У разі сценічного виступу, величезних площ або великої кількості глядачів, у нас є варіант, коли 2 артиста виступають разом, доповнюючи один одного і тим самим створюючи вдвічі більше іграшок, також вкінці шоу є інтерактив з глядачами.

Часто ще разом з твістінг шоу замовляють Вечірку повітряних кульок Balloon Party це прекрасне продовження нашого шоу – дискотека в повітряних кулях.

Тривалість від 30-35хв.

Виїзджаємо в інші міста.