(093) 610-16-12 info@magicplay.com.ua

Balloon Party

Супер-кулькова вечірка!

Під час Вalloon Party можна в прямому сенсі слова купатися в повітряних кульках! Це унікальне свято повітряних куль – прекрасно підходить для яскравих фото, веселого настрою і незабутніх емоцій! Вечірка в повітряних кульках – подарує Вам море задоволення. Неймовірний подарунок до дня народження як дорослому так і дитині, а також наша вечірка прекрасно підходить до святкування будь-яких подій: випускний, весілля, ювілей, корпоратив, Новий рік та безліч інших приводів для свята.

Включає в себе 200 круглих повітряних кульок, 50 довгих ковбасок, 5 куль-сюрпризів, 50 гігантських куль і все це під час крутої дискотеки! Також для Вас сюрприз – кулі з LED-світлодіодами!

За Вашим бажанням ми можемо зробити всі кульки певного кольору або відтінків, також замінити всі круглі кулі на кулі серця і організувати фото-зону в повітряних кульках!

Вечірка повітряних кульок Balloon Party – це чудове продовження після нашого шоу з повітряними кульками Twisting show. Рекомендуємо замовляти разом, тоді Ви отримаєте подвійно більше позитиву і яскравих вражень.

Тривалість надування кульок від 30 хв. Усi повiтрянi  кульки лишаються на Вашiй вечiрцi до кiнця свята.