(093) 610-16-12 info@magicplay.com.ua

Як зустріти Новий рік по-особливому?

Знову настав час підготовки до Нового року. Хтось заздалегідь все розпланував, а хтось тільки думає над питанням:  “Як же зустріти Новий рік?”. Для тих і інших ми підготували кілька незвичайних варіантів, як можна провести це свято де б Ви не знаходились.

Новорічне меню або що подати на стіл в Новорічну ніч

У багатьох Новий рік асоціюється з мандаринами, олів’є і ялинкою. Це повертає нас в дитинство та вже перетворилося в непогану традицію. Але не дарма кажуть: “Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш”. Тож давайте зустрінемо це свято по новому!

Наприклад, в Інтернеті можна знайти багато нових цікавих страв різних країн світу. Нехай в цьому році на столі буде традиція не тільки Вашої країни. Зберіть на своєму столі 12 традицій світу. Не забувайте також про напої. Можна самостійно зробити коктейлі, алкогольні чи ні – це вже вирішувати Вам. Дітям запропонуйте коктейлі на основі молока або зваріть какао з різними смаками.

До Нового року ще достатньо часу, щоб поекспериментувати на кухні. Не любите готувати? Тоді всі ресторани міста в Вашому розпорядженні. Тільки про святкове меню потрібно подбати заздалегідь, щоб обраний ресторан зміг прийняти Ваше замовлення і уникнути метушні.

Як прикрасити будинок до Нового року?

Коли Ви визначилися з тематикою цього Нового року, то можна і будинок прикрасити відповідно. Причепуріть головну залу (кімнату) в якій будете зустрічати гостей та додайте елементи обраної країни або казкового світу (наприклад Новий рік в стилі Хогвартса). Заздалегідь попередьте рідних та близьких про стилістику цього Нового року.

Не забудьте поцікавитися, які традиції має обрана країна. Наприклад в Шотландії на новорічну ніч прийнято підпалювати бочки з дьогтем і котити їх по вулицях, спалюючи, таким цікавим чином, старий рік і запрошуючи новий. Або створіть незвичайну традицію в своєму будинку.

Як варіант, можна підготувати для кожного конверти сюрпризи з побажаннями для кожного гостя. У конверт не забудьте покласти маленький олівець або ручку з листком паперу. За 5 хвилин до 12-ти нехай кожен з присутніх напише своє бажання і рівно о 12-й ночі спаліть листочки, щоб воно напевно збулося.

Пам’ятайте про різницю в часі. Подивіться послідовність зустрічі Нового року в кожній з обраних країн. Адже можна загадувати бажання не тільки по Вашому часу, але і під бій курантів Нової Зеландії, Австралії і навіть Індії протягом цілої доби.

Як весело зустріти Новий рік?

Ось ми і дійшли до розважальної частини вечора. Звичайно ж можна за традицією ввечері сісти за стіл, включити телевізор та починати проводжати старий рік. А можна й по іншому. Підготуйте для своїх близьких конкурсну програму.

Подарунки. Перед тим, як починати святкувати запросіть кожного з присутніх по одному в зал, щоб він міг заховати свій подарунок. У Новий рік згадайте дитинство і пошукайте свій подарунок.

Згадайте минулий рік та поділіться один з одним приємними спогадами. Кожен присутній за столом повинен взяти не замислюючись кілька серветок з упаковки. Скільки серветок взяв – стільки й цікавих історій, які трапилися з ним у цьому році, він повинен розповісти.

Зіграйте з рідними на швидкість. Хто більше почистить мандарин або виріже сніжинок. Або хто більше новорічних традицій знає, новорічних фільмів. Варіантів багато.Дед Мороз и Снегурочка на ваш праздник

Запросіть артистів на Новий рік. Приємно здивувати всіх присутніх можна замовивши Новорічну шоу-програму. До вас може приїхати Дід Мороз зі Снігуркою, Шоу мильних бульбашок і навіть Магічне шоу!

Якщо хочете зовсім незвичний Новий рік, тоді для Вас є унікальна пропозиція – вечірка з повітряними кулями. Подаруйте собі та своїм близьких казку. Ви тільки уявіть – багато різних куль в одному приміщенні і звичайно ж кулі-сюрпризи, в яких можуть бути не тільки конфетті і кульки, а й маленькі подарунки для всіх. Під час всієї вечірки наші артисти можуть порадувати гостей твістінг-шоу роблячи цікаві іграшки з кульок.

І пам’ятайте, організувавши старому році веселі проводи – Новий рік подарує Вам багато чудес та позитивних миттєвостей.