(050) 446-21-08 info@magicplay.com.ua

Balloon twisting show

Твістінг шоу – унікальне у своєму роді шоу повітряних кульок.

Твістінг – це мистецтво моделювання, створення конструкцій з повітряних куль. Це можуть бути як тварини, чоловічки, ляльки, так і неживі предмети – літаки, машини, предмети декору, аксесуари – парасолі, сумки, капелюхи, навіть частини одягу, взуття, або, наприклад, акваланг… Створити з куль можна практично все, що завгодно!

Артисти виступають в костюмах, частково з повітряних куль і прямо у Вас на очах створюють неймовірні речі з кульок. Також винуватцю свята випадає честь перевірити майстерність артистів в Твістінг і замовити з Шариків зробити щось особливе! Всі створені під час шоу предмети та іграшки даруються глядачам.

А родзинкою всього Шоу – стане величезний Шар-Сюрприз, всередині якого цілий салют з кульок!

Місця для нашого Шоу потрібно не багато, головне, щоб гості помістилися і всім було видно. У разі сценічного виступу, величезних площ або великої кількості глядачів, у нас є варіант, коли 2 артиста виступають разом, доповнюючи один одного і тим самим створюючи вдвічі більше іграшок.

Часто ще разом з твістінг шоу замовляють Вечірку повітряних кульок Balloon Party це прекрасне продовження нашого шоу – дискотека в повітряних кулях.

Тривалість від 30-35хв.

Виїзджаємо в інші міста.